Hakkımızda

Hakkımızda

Bilgisayar, internet, tasarım ve programlama sektöründe uzun yıllar çalışmış kurucu bir kadroya sahip olan 3NCreative, bilgi ve deneyimi ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için kurulmuş bir hizmet ajansıdır.

Kurumsal alanda kendini ve kalitesini ispatlamış olan çalışmalarımız ile firmalara ve kurum/kuruluşlara çalışmalar hazırlayan 3NCreative, size lazım olan tüm kurumsal işleri a’dan z’ye alarak teslim ediyor.

Logo tasarımından başlayıp pantone renklerine, kurumsal kimlik tasarımından devam edip tüm tasarımlarınızı hazırlamaya ( kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, cepli dosya vb. gibi… ), web tasarımınızdan devam edip yönetim paneli kodlamaya, ürün fotoğraflarını veya mekan fotoğraflarını çekip web sitesine eklemeye veya katalog tasarımı yapmaya, ürünlerinizi interaktif cd olarak hazırlamaya, web sitenizin arama motoru optimizasyonlarını ( Google, Yandex, Bing ) tam ve eksiksiz olarak yaparak web sitenizin üst sıralarda çıkmasını sağlamaya, yeni bir marka oluşturmanızı destek veriyoruz.

Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ile empati kurarak en doğru çözümü üretmek için sürekli çalışmaktayız.

3NCreative en değerli şeyin zamanınız olduğunu biliyor ve ihtiyacınız olan etkileyici, misyon ve vizyonunuzu yansıtan teknoloji uyumlu çözümü en hızlı şekilde üreterek ve sürekliliğini sağlayarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri geri bildirimleri ve memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde, neyi iyi yaptığımızı ve daha iyi nasıl yapabileceğimizi biliyoruz.

Bize güvenmeniz fikirlerimizi benimsemeniz, bizi tercih etmenizden daha önemlidir. Yaptığımız işten ve kendimizden eminiz. Hizmet kalitesini artırabilmek ve hatasız bir proje çıkarabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve birikim ile özgün, kurumsal web tasarım ve yazılım çözümlerimizle uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

NEDEN BİZ?

Basit! Çünkü Size Doğru Çözümler Sunuyoruz.
Basit! Çünkü Size Kaliteli Çözümler Sunuyoruz
Basit! Çünkü Size Ekonomik Çözümler Sunuyoruz
Hatta sadece çözüm sunmakla kalmıyor, ücretsiz ek hizmetler sağlıyor, projenizi geliştiriyor, hedeflerinize ulaşırken sizin her zaman yanınızda oluyoruz.

TEKNOLOJİK

Son yenilikleri yakından takip ediyor, bunları projelerimizde sıklıkla uygulamaktan çekinmiyoruz.

PROFESYONEL & GÜVENİLİR

10 yılı aşkın dijital tecrübemizi projelerimizin her aşamasında kullanıyoruz. Yaptığımız işe güveniyoruz.

KALİTE

Hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. “Olsun diye” değil “olması gerektiği gibi” yapıyoruz.

EKONOMİK

Bütçenizi en doğru şekilde kullanabilmeniz adına ihtiyaçlarınıza özel alternatif öneriler sunuyoruz.

ÜCRETSİZ HİZMETLER

Satın aldığınız hizmete göre ücretsiz ek hizmetler sunarak size memnuniyetle yardımcı oluyoruz.

GERÇEK DESTEK

Sadece satış öncesi değil, her zaman tam destek sunuyoruz. Ayrıca dilediğiniz zaman ofisimize kahve içemeye bekliyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 • Web Tasarım

 • Marka Tasarımı

 • E-Ticaret

 • Grafik Tasarım

 • Kurumsal Kimlik Tasarımı

 • Interaktif CD Tasarımı

 • Mobil Uygulama

 • Sunum Tasarımı

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 • Web Programlama

 • Web Uygulama