Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalı?

Estetik Olmalı
Fotoğraf çekimi sadece deklanşöre basmak olarak algılanmamalı. Çekilen fotoğrafta en iyi görüntünün yakalanması için olmazsa olmazların yanında estetik değerleri de yansıtmalı, prestij etkisiyle hayran bıraktırmalı.

Konsept Oluşturmalı
Hangi alanda kullanılacağına göre değişen fotoğraf çekimlerinde belli bir konsept, çekim açısı ve gölge değerleri gibi kriterler gözetilerek sonuç alınmalı. Bütünlük algısı gözetilmeden çekilen fotoğrafların etki oranlarının düşük olacağı unutulmamalı.

Arşivlenebilir Olmalı
Çekimlerde kalıcılık gözetilmeli. Uzun süreli kullanımlar için iyi fotoğraf makinesi ile yeterli ışığın en önemli değerler olduğu gerçeği ile hareket edilmeli. Tüm platformlarda gerektiğinde tekrar kullanımlara müsait olmalı.

Kalite Yakalanmalı
Özellikle matbu baskılarda kalitenin yakalanabilmesi için en başat kriter kaliteli görsellerin kullanılmasıdır. Kalite ise özgün fotoğrafların çözünürlük değerleri ile yakalanır.

Profesyonel Fotoğraf Çekim Alanları

Ürün fotoğraf çekimi
İç veya dış mekân fotoğraf çekimleri
Endüstriyel fabrika, tesis veya makine fotoğraf çekimleri
Katalog fotoğraf çekimleri
Stüdyo fotoğraf çekimleri

Yukarıda belirttiğimiz alanların biri veya birkaçında dilediğiniz şekilde fotoğraf çekimlerini gerçekleştirebilir, daha sonra bu fotoğrafların gerekli ışık ve photoshop işlemlerini yapabiliriz. Ürün fotoğraflarınız ayrıca tarafımızdan katalog veya web gibi alanlarda kullanılmak üzere dekupe edilebilir.

Fotoğraf Çekim Fiyatı

Firmanız ya da markanızın fotoğraf çekim hizmeti fiyat çalışmalarımızı detaylandırıp şirketiniz için en uygun fiyat teklifimizi hazırlayarak sizlere sunabiliriz. Fotoğraf çekim çalışmalarımız ile ilgili kusursuz hizmeti almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en geç bir iş günü içerisinde geri dönüş sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.